MIDEA MHC-V18W / D2RN8 МОНОБЛОК

MIDEA MHC-V18W / D2RN8 МОНОБЛОК

329.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001033
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A+++/A++ 5.48/3.21
Капацитет
На ладење 18.5KW
На греење 18KW
Ниво на бучава
Надворешна единица 71dB
Маса
Надворешна единица 177kg
Димензии
На надворешна единица 1129x1558x440 mm
Останати спецификации
Проток на воздух 6150 m3/h
Работна температура -25°C - 46°C
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 24 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA MHC-V18W / D2RN8 МОНОБЛОК .. Category: Product #: 2001033 Regular price: 329.990 ден. 329.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО