Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B

Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B

13.080 ден.14.490 ден.
Производител: AQUABAR
Шифра на производ: 9005003
Достапност: По нарачка
Количина:

Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B

-Компресорски уред                                             

-Димензии: 330 х 320 х 960 мм                                                                        

-Тежина: 14.5кг                                                                                                              

-Боја: сива

-Топла вода: 85-95°С, 5Л на час

-Ладна вода: 5-10°С, 2,8Л на час

-Вода на собна температура(доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)

-ЕCO MODE- Програм за заштеда на ел.енергија

-УВ ЛЕД светлина

-ЛЕД дисплеј

-Простор за складирање

       -Ладилен медиум: R134a eco

       -Гаранција: 24 месеци на компресорот                         

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
AQUABAR Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B -Компресорски уред                                              -Димензии: 330 х 320 х 960 мм                                                                         -Тежина: 14.5кг                                                                                                               -Боја: сива -Топла вода: 85-95°С, 5Л на час -Ладна в.. Category: Product #: 9005003 Regular price: 13.080 ден. 13.080 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО