AUX 18 F СЕРИЈА / ASW-H18E0A4/QCR3DI

AUX 18 F СЕРИЈА / ASW-H18E0A4/QCR3DI

41.750 ден.
Производител: AUX
Шифра на производ: 9002003
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A+/A 6.41/4.08
Капацитет
На ладење 5 kW
На греење 5.28 kW
Потрошувачка на ел. енергија
На ладење 1.5 kW
Маса
Внатрешна единица 11 kg
Надворешна единица 30.5 kg
Останати спецификации
Ниво на бучава 57 dB
Проток на воздух 850 m3/h
Работна температура -15°C - 50°C
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Со комплет сет за монтажа:

  1. Бакарни цевки 3 метри
  2. Бандаж трака и колендери
  3. Кондензациско црево 1.5 метри

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS
AUX AUX 18 F СЕРИЈА / ASW-H18E0A4/QCR3DI Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско црево 1.5 метри .. Category: Product #: 9002003 Regular price: 41.750 ден. 41.750 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО