AUX 24 F СЕРИЈА / ASW-H24F4/DBR1DI-RU

AUX 24 F СЕРИЈА / ASW-H24F4/DBR1DI-RU

49.560 ден.
Производител: AUX
Шифра на производ: 9002004
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A 6.1/3.8
Капацитет
На ладење 7000W
На греење 7300W
Потрошувачка на ел. енергија
Греење 2080W
На ладење 2070W
Маса
Внатрешна единица 12.5 kg
Надворешна единица 38.5 kg
Останати спецификации
Ниво на бучава 55 dB
Проток на воздух 1000 m3/h
Работна температура -15°C - 50°C
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Со комплет сет за монтажа:

  1. Бакарни цевки 3 метри
  2. Бандаж трака и колендери
  3. Кондензациско црево 1.5 метри

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS
AUX AUX 24 F СЕРИЈА / ASW-H24F4/DBR1DI-RU Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско црево 1.5 метри .. Category: Product #: 9002004 Regular price: 49.560 ден. 49.560 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО