VOX IVA1-12IR

VOX IVA1-12IR

24.900 ден.31.900 ден.
Производител: VOX
Шифра на производ: 4001001
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP А+++/A++ 6.21/4.04
Капацитет
На ладење 3800 W
На греење 4100 W
Потрошувачка на ел. енергија
Греење 0.97 KW
Ладење 1.09 KW
Ниво на бучава
Внатрешна единица 53dB
Надворешна единица 62dB
Маса
Внатрешна единица 8kg
Надворешна единица 25kg
Димензии
На внатрешна единица 285 x 750 x 200 mm
На надворешна единица 545 x 730 x 285 mm
Останати спецификации
Работна температура -20 °C - 46 °C
Препорачана површина до 35 м2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Дополнителни функции:

  • Auto restart
  • Самочистење (Selfcleaning)
  • Sleep Mode
  • I Feel функција
  • Anti-fungal
  • LCD Дисплеј
  • Wi-Fi Ready

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
VOX VOX IVA1-12IR Дополнителни функции: Auto restart Самочистење (Selfcleaning) Sleep Mode I Feel функција Anti-fungal LCD Дисплеј Wi-Fi Ready   .. Category: Product #: 4001001 Regular price: 24.900 ден. 24.900 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО