Midea MSAFDU-24HRFNX-QRD0GW - внатрешна единица

Midea MSAFDU-24HRFNX-QRD0GW - внатрешна единица

19.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001022
Достапност: По нарачка
Количина:

Инвертер сплит клима уред - внатрешна единица за комбинација со Мулти сплит

ВГРАДЕН WIFI
Далечински управувач
R32 гас

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS
MIDEA Midea MSAFDU-24HRFNX-QRD0GW - внатрешна единица Инвертер сплит клима уред - внатрешна единица за комбинација со Мулти сплит ВГРАДЕН WIFI Далечински управувач R32 гас .. Category: Product #: 2001022 Regular price: 19.990 ден. 19.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО