VIVAX

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-09PT25AEG R290 VIVAX ACP-09PT25AEG R290
Дополнителни функции: Ниска потрошувачка на електрична енергија Самоиспарувачки систем LED..
19.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
VIVAX ACP-12PT35AEFs R290
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на еле..
23.990 ден.
без ДДВ: 23.990 ден.
VIVAX ACP-12PT35AEH`s R290
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на еле..
25.990 ден.
без ДДВ: 25.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS