ПРОЧИСТУВАЧИ НА ВОЗДУХ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
XIAOMI Mi Air Purifier 3C XIAOMI Mi Air Purifier 3C
Дишете слободно со ефикасниот прочистувач на воздух Ефикасното трослојно јадро со вграден True HE..
7.990 ден.
без ДДВ: 7.990 ден.
-18%
MIDEA KJ210G-C46 MIDEA KJ210G-C46
MIDEA KJ210G-C46 Прочистувач на воздух 4-слоен H13 TRUE HEPA Филтер со 99.97% ефикасност на фи..
8.990 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 8.990 ден.
XIAOMI Mi Air Purifier 3H XIAOMI Mi Air Purifier 3H
Бренд Xiaomi Продукт модел AC-M6-SC Димензии 240 x 240 x 520 mm Простор на покривање До 45м..
10.990 ден.
без ДДВ: 10.990 ден.
-20%
XIAOMI Mi Air Purifier PRO XIAOMI Mi Air Purifier PRO
          ..
13.190 ден.16.490 ден.
без ДДВ: 13.190 ден.
Winix Zero Winix Zero
WINIX Zero прочистувач на воздух со сензор за ПМ честички и тајмер. Прочистувачот сам ја регулир..
18.000 ден.
без ДДВ: 18.000 ден.
Xiaomi Mi Air Purifier Pro H Xiaomi Mi Air Purifier Pro H
Пакување 1x прочистувач 1x филтер ..
19.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
Winix Zero Pro Winix Zero Pro
WINIX Zero Pro прочистувач на воздух е најдобар избор од асортиманот на Winix. Прочистува од ПМ ..
23.000 ден.
без ДДВ: 23.000 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS