NORDSTAR

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
NORDSTAR INVERTER 12HRFN8
..
22.500 ден.25.500 ден.
без ДДВ: 22.500 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS