BOSCH

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
BOSCH CL 2000-Set 26 WE, 9kBTU
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим Сензор за движење Заштит..
32.900 ден.35.900 ден.
без ДДВ: 32.900 ден.
-5%
BOSCH CL 2000-Set 35 WE
..
34.900 ден.36.900 ден.
без ДДВ: 34.900 ден.
-8%
BOSCH CL 3000i-Set 26 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
36.900 ден.39.900 ден.
без ДДВ: 36.900 ден.
-11%
BOSCH CL 3000i-Set 35 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
39.900 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 39.900 ден.
-9%
BOSCH CL 2000-Set 53 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим Сензор за движење Заштит..
52.900 ден.57.900 ден.
без ДДВ: 52.900 ден.
-5%
BOSCH CL 3000i-Set 53 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
59.900 ден.63.000 ден.
без ДДВ: 59.900 ден.
BOSCH CL 2000-Set 70 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим Сензор за движење Заштит..
74.900 ден.
без ДДВ: 74.900 ден.
BOSCH CL 3000i-Set 70 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
81.900 ден.
без ДДВ: 81.900 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS