VIVAX

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-09CH25AERI+ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ
Дополнителни функции: Самодијагностика Тивок режим на работа Јонизатор iFeel функција ..
11.490 ден.
без ДДВ: 11.490 ден.
VIVAX ACP-12CH35AERI+ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ
Дополнителни функции: Самодијагностика Тивок режим на работа Јонизатор iFeel функција ..
12.990 ден.
без ДДВ: 12.990 ден.
-11%
VIVAX ACP-18CH50AERI+ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ
Дополнителни функции: Самодијагностика Тивок режим на работа Јонизатор iFeel функција ..
16.990 ден.18.990 ден.
без ДДВ: 16.990 ден.
VIVAX ACP-12CCIFM35AERI ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СЛИТ
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
25.990 ден.
без ДДВ: 25.990 ден.
VIVAX ACP-18CCIFM50AERI ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
27.990 ден.
без ДДВ: 27.990 ден.
VIVAX ACP-18COFM50AERI
Дополнителни функции: Греење при ниски надворешни температури (-20°C) Греачи на компресатор ..
49.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
VIVAX ACP-27COFM79AERI R32 VIVAX ACP-27COFM79AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Двосмерен одвод на кондензат Заштита на надворешен ..
68.990 ден.
без ДДВ: 68.990 ден.
VIVAX ACP-36COFM105AERI R32
Дополнителни функции: Самочистење (Selfcleaning) Греач на компресор и кондензатор Стартува..
114.990 ден.
без ДДВ: 114.990 ден.
VIVAX ACP-42COFM123AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Греач на компресор и кондензатор Интелегентно одмрз..
124.990 ден.
без ДДВ: 124.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS