СПЛИТ СИСТЕМ ON/OFF

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
TESLA TT35XC1-12410B TESLA TT35XC1-12410B
..
15.990 ден.17.990 ден.
без ДДВ: 15.990 ден.
-5%
TESLA TT51X81-18410A
..
28.590 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 28.590 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS