Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Haier Tide AS35TAMHRA-C/1U35YEFFRA-C SMART Haier Tide AS35TAMHRA-C/1U35YEFFRA-C SMART
СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред WiFi built in Self-Clean Функција за самочистење Whispering Air -..
26.990 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 26.990 ден.
-9%
Haier Tundra 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CLC SMART Haier Tundra 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CLC SMART
СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред WiFi built in Self-Clean Функција за самочистење Whispering Air -..
29.990 ден.32.990 ден.
без ДДВ: 29.990 ден.
-10%
Midea FOREST MSAFDU-24HRFN8-QRD0GW / MOCA32-24HFN8-QRD0GW
Дополнителни функции: DC Инвертер GMCC ROTARY компресор Авто рестарт 24 часовен тајмер ..
52.990 ден.58.999 ден.
без ДДВ: 52.990 ден.
-10%
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW / MOX133-12HFN8-QRD0GW Midea FOREST Nordic + SMART MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW / MOX133-12HFN8-QRD0GW
Midea FOREST Nordic + SMART wi-fi MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW / MOX133-12HFN8-QRD0GW DC ИНВЕРТЕР..
27.990 ден.30.990 ден.
без ДДВ: 27.990 ден.
-4%
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW / MOX330-18HFN8-QRD0GW Midea FOREST Nordic + SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW / MOX330-18HFN8-QRD0GW
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW/MOX330-18HFN8-QRD0GW DC ИНВЕРТЕР Клима уред ..
43.990 ден.45.990 ден.
без ДДВ: 43.990 ден.
-18%
MIDEA KJ210G-C46 MIDEA KJ210G-C46
MIDEA KJ210G-C46 Прочистувач на воздух 4-слоен H13 TRUE HEPA Филтер со 99.97% ефикасност на фи..
8.990 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 8.990 ден.
-6%
Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W / MOB30U-12HFN8-QRD6GW(A)
DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР Две насоки на ду..
49.990 ден.52.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-6%
Midea MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA), DC inverter
MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA) DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН..
65.990 ден.69.990 ден.
без ДДВ: 65.990 ден.
-6%
Midea Xtreme Save Nordic *AIR PURIFIER  MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW /MOX401-24HFN8-QRD0GW
Midea Extreme Save AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX..
62.990 ден.66.990 ден.
без ДДВ: 62.990 ден.
-10%
Midea Xtreme Save Nordic + AIR PURIFIER UV STERILIZATION MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA) / MOX230-12HFN8-QRD6GW
Midea Extreme Save AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)..
34.990 ден.38.990 ден.
без ДДВ: 34.990 ден.
-7%
Midea Xtreme Save Nordic + AIR PURIFIER UV STERILIZATION MSAGCU-18HRFNX-QRD00GW / /MOX301-18HFN8-QRD0GW
Midea Extreme Save AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW/MOX..
49.990 ден.53.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-6%
TESLA TT35XC1-12410B TESLA TT35XC1-12410B
..
16.990 ден.17.990 ден.
без ДДВ: 16.990 ден.
-7%
Toshiba HAORI RAS-B10N4KVRG-E / RAS-10J2AVSG-E1 Toshiba HAORI RAS-B10N4KVRG-E / RAS-10J2AVSG-E1
Дополнителни функции:  Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодиј..
67.990 ден.72.990 ден.
без ДДВ: 67.990 ден.
-8%
Toshiba Seiya RAS-18J2KVG-E/RAS--18J2AVG-E Toshiba Seiya RAS-18J2KVG-E/RAS--18J2AVG-E
Дополнителни функции: Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодијагност..
66.990 ден.72.990 ден.
без ДДВ: 66.990 ден.
-7%
Toshiba Seiya RAS-24J2KVG-E/RAS--24J2AVG-E Toshiba Seiya RAS-24J2KVG-E/RAS--24J2AVG-E
Дополнителни функции: Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодијагност..
78.990 ден.84.990 ден.
без ДДВ: 78.990 ден.
-10%
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E / RAS 10J12AVG-E Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E / RAS 10J12AVG-E
Дополнителни функции: Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодијагност..
46.990 ден.51.990 ден.
без ДДВ: 46.990 ден.
-9%
Toshiba Seiya RAS-B13J2KVG-E/RAS--13J2AVG-E Toshiba Seiya RAS-B13J2KVG-E/RAS--13J2AVG-E
Дополнителни функции: Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодијагност..
47.990 ден.52.990 ден.
без ДДВ: 47.990 ден.
-8%
Toshiba Seiya RAS-B16J2KVG-E/RAS--16J2AVG-E Toshiba Seiya RAS-B16J2KVG-E/RAS--16J2AVG-E
Дополнителни функции: Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодијагност..
56.990 ден.61.990 ден.
без ДДВ: 56.990 ден.
-8%
Toshiba Shorai Edge RAS-B13J2KVSG-E/RAS-13J2AVSG-E Toshiba Shorai Edge RAS-B13J2KVSG-E/RAS-13J2AVSG-E
Дополнителни функции:  Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодиј..
60.990 ден.65.990 ден.
без ДДВ: 60.990 ден.
-8%
Toshiba Shorai Edge RAS-B16J2KVSG-E/RAS-16J2AVSG-E Toshiba Shorai Edge RAS-B16J2KVSG-E/RAS-16J2AVSG-E
Дополнителни функции:  Хибридно инвертерско управување Самочистење HI Power Самодиј..
69.990 ден.75.990 ден.
без ДДВ: 69.990 ден.
-13%
VIVAX ACP-09CH25AEMIs R32 VIVAX ACP-09CH25AEMIs R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W standby Греење при ниски надворешни температури ..
19.990 ден.22.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS