MIDEA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Midea MFJ-48ARN1-R / MOU-48HN1-R
Midea MFJ-48ARN1-R/MOU-48HN1-R 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер Голем ЛЦД Дисплеј ..
99.990 ден.119.990 ден.
без ДДВ: 99.990 ден.
-11%
MIDEA MFYA400-24ARFN1-QRD0W / MOX401UL-24AFN1-QRD0W
Клима уред инвертер кој се одликува со нов, стилски и софистициран дизајн, лесен за чистење преден п..
119.990 ден.134.990 ден.
без ДДВ: 119.990 ден.
Midea MFGD-48HRFN8-QRD0W(GA) / MOE30U-48HFN8-RRD0W(GA) Midea MFGD-48HRFN8-QRD0W(GA) / MOE30U-48HFN8-RRD0W(GA)
Погоден за конференциски сали, ресторани, кина, театри итн. Low ambient temperature kit - Надво..
169.990 ден.
без ДДВ: 169.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS