ПАРАПЕТНИ/КОНЗОЛНИ СПЛИТ СИТЕМ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
VIVAX ACP-12CT35AERI's R32 VIVAX ACP-12CT35AERI's R32
VIVAX ACP-12CT35AERI+ R32 Подната клима VIVAX ACP-12CT35AERI+ R32 е моно-сплит систем со номинале..
39.990 ден.59.990 ден.
без ДДВ: 39.990 ден.
-29%
VIVAX ACP-18CT50AERI+ R32 VIVAX ACP-18CT50AERI+ R32
VIVAX ACP-18CT50AERI+ R32 Подната клима VIVAX ACP-12CT35AERI+ R32 е моно-сплит систем со номинале..
49.990 ден.69.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-8%
Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W(GA) / MOX230-12HFN8-QRD0W(GA)
DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР Две насоки на ду..
55.990 ден.60.990 ден.
без ДДВ: 55.990 ден.
-10%
Midea MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA), DC inverter
MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA) DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН..
70.990 ден.78.990 ден.
без ДДВ: 70.990 ден.
VIVAX ACP-18CF50AERI R32 VIVAX ACP-18CF50AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Греач на компресор и конд..
74.990 ден.
без ДДВ: 74.990 ден.
VIVAX ACP-24CF70AERI R32 VIVAX ACP-24CF70AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Sleep Mode Греач на компресор и кондензатор Зашти..
87.990 ден.
без ДДВ: 87.990 ден.
VIVAX ACP-36CF105AERI R32 VIVAX ACP-36CF105AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Sleep Mode Греач на компресор и кондензатор Зашти..
149.990 ден.
без ДДВ: 149.990 ден.
VIVAX ACP-48CF140AERI R32 VIVAX ACP-48CF140AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Греач на компресор и кондензатор Заштита на надворе..
179.990 ден.
без ДДВ: 179.990 ден.
VIVAX ACP-55CF160AERI R32 VIVAX ACP-55CF160AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Греач на компресор и кондензатор Заштита на надворе..
189.990 ден.
без ДДВ: 189.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS