MIDEA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
ФЕНКОЈЛЕР MIDEA SKH2-V350-R4 DC
MIDEA MKH2-V350-R4 Парапетен Фенкојлер за воден систем Земање на воздух од долна страна со ..
23.990 ден.26.990 ден.
без ДДВ: 23.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS