САМОСТОЕЧКИ КЛИМА УРЕДИ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MIDEA MFYA400-24ARFN1-QRD0W / MOX401UL-24AFN1-QRD0W
Клима уред инвертер кој се одликува со нов, стилски и софистициран дизајн, лесен за чистење преден п..
119.990 ден.
без ДДВ: 119.990 ден.
VIVAX ACP-55FS160AERI+ VIVAX ACP-55FS160AERI+
САМОСТОЕЧКИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД COMFORTABLE SLEEP FUNCTION Turbo mode Auto operation Aut..
199.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.
Midea MFGD-48HRFN8-QRD0 / MOE30U-48HFN8-RRD0 Midea MFGD-48HRFN8-QRD0 / MOE30U-48HFN8-RRD0
Погоден за конференциски сали, ресторани, кина, театри итн. Трофазен приклучок Breeze Away - ..
169.990 ден.
без ДДВ: 169.990 ден.
Midea MFJ-48ARN1-R / MOU-48HN1-R
Midea MFJ-48ARN1-R/MOU-48HN1-R 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер Голем ЛЦД Дисплеј ..
119.990 ден.
без ДДВ: 119.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS