СПЛИТ СИСТЕМИ ИНВЕРТЕР

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
VIVAX ACP-09CH25AEMIs R32 VIVAX ACP-09CH25AEMIs R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W standby Греење при ниски надворешни температури ..
21.990 ден.24.990 ден.
без ДДВ: 21.990 ден.
-14%
VIVAX ACP-12CH35AESI PRO R32
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4308.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4381.00 W ..
24.990 ден.28.990 ден.
без ДДВ: 24.990 ден.
-7%
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFBU-09HRDN8-QRD0GW / MOX133-09HFN8-QRD0GW
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFBU-09HRDN8-QRD0GW/MOX133-09HFN8-QRD0GW DC ИНВЕРТЕР Клима уред Кл..
25.990 ден.27.990 ден.
без ДДВ: 25.990 ден.
-16%
VOX IVA1-12IR
Дополнителни функции: Auto restart Самочистење (Selfcleaning) Sleep Mode I Feel функција..
26.900 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 26.900 ден.
-10%
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW / MOX133-12HFN8-QRD0GW Midea FOREST Nordic + SMART MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW / MOX133-12HFN8-QRD0GW
Midea FOREST Nordic + SMART wi-fi MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW / MOX133-12HFN8-QRD0GW DC ИНВЕРТЕР..
26.990 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 26.990 ден.
-15%
VOX IVA6-12JRPCW Wi-Fi
Дополнителни функции: Wi-Fi вграден Auto restart Самочистење (Selfcleaning) Sleep Mode ..
27.900 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 27.900 ден.
VIVAX ACP-12CH35AEMIs R32 VIVAX ACP-12CH35AEMIs R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на раб..
27.990 ден.
без ДДВ: 27.990 ден.
AUX 12 F СЕРИЈА / ASW-H12C5C4/QCR3DI
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско цр..
28.400 ден.
без ДДВ: 28.400 ден.
-9%
Haier Tundra 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CLC SMART Haier Tundra 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CLC SMART
СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред WiFi built in Self-Clean Функција за самочистење Whispering Air -..
29.990 ден.32.990 ден.
без ДДВ: 29.990 ден.
-12%
Midea FOREST SILVER Mirror Nordic + SMART MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW
Midea FOREST SILVER Mirror Nordic + SMART MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW-B/MOX133-12HFN8-QRD0GW DC ИНВЕРТЕР..
29.990 ден.33.990 ден.
без ДДВ: 29.990 ден.
AUX 12 J СЕРИЈА / ASW-H12B4/JER3DI-EU(HB)
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациск..
30.390 ден.
без ДДВ: 30.390 ден.
-18%
VIVAX ACP-12CH35AEVIs R32 GOLD VIVAX ACP-12CH35AEVIs R32 GOLD
Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа Двосмерен одвод на ко..
32.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 32.990 ден.
-18%
VIVAX ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR VIVAX ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работ..
32.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 32.990 ден.
VIVAX ACP-09CH25AERI+ R32 VIVAX ACP-09CH25AERI+ R32
  Дополннителни функции: 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа ..
33.990 ден.
без ДДВ: 33.990 ден.
-13%
ENERGY SE  KA35XR0EG+ KA35XR0EW ENERGY SE  KA35XR0EG+ KA35XR0EW
Дополнителни функции: Целосен DC инвертер Греач на надворешна единица Функција за самочист..
34.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 34.990 ден.
-10%
Midea Xtreme Save Nordic + AIR PURIFIER UV STERILIZATION MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA) / MOX230-12HFN8-QRD6GW
Midea Extreme Save AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)..
34.990 ден.38.990 ден.
без ДДВ: 34.990 ден.
-18%
EASY SMART CA50XS1AG + CA50XS1AW EASY SMART CA50XS1AG + CA50XS1AW
Дополнителни функции Целосен DC инвертер Функција за отстранување на влага 4 Ноќни ре..
36.900 ден.44.990 ден.
без ДДВ: 36.900 ден.
VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32
Дополннителни функции: 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа Двосмерен од..
36.990 ден.
без ДДВ: 36.990 ден.
VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD
Дополннителни функции: 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа Двосмерен одво..
36.990 ден.
без ДДВ: 36.990 ден.
VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 RED VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 RED
Дополннителни функции: 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа Двосмерен одво..
36.990 ден.
без ДДВ: 36.990 ден.
-20%
VIVAX ACP-18CH50AEQI`s R32
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ SEER/SCOP: 7.4/4.0 КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:5275 W КАПАЦИТЕТ ..
36.990 ден.45.990 ден.
без ДДВ: 36.990 ден.
VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER MIRROR VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER MIRROR
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby Двосмерен одвод на кондензат Тивок нач..
37.990 ден.
без ДДВ: 37.990 ден.
-25%
Midea BreezeleSS MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW / MOX230-12HFN8-QRD6GW Midea BreezeleSS MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW / MOX230-12HFN8-QRD6GW
  Дополнителни функции: DC Инвертер ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР Wi-F..
39.900 ден.52.990 ден.
без ДДВ: 39.900 ден.
-11%
VIVAX ACP-12CH35AEEI PRO R32 VIVAX ACP-12CH35AEEI PRO R32
..
39.990 ден.44.990 ден.
без ДДВ: 39.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS