МОБИЛНИ КЛИМА УРЕДИ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
TESLA Portable AC -TTKA-12CHW/TA71FFUL-2432IAW TESLA Portable AC -TTKA-12CHW/TA71FFUL-2432IAW
Button type Operation panel Remote control LED display Cooling & Heating model Dehumi..
21.390 ден.
без ДДВ: 21.390 ден.
VIVAX ACP-12PT35AEF R290
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на еле..
23.990 ден.
без ДДВ: 23.990 ден.
VIVAX ACP-09PT25AEG R290
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на еле..
19.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
VIVAX ACP-12PT35AEH R290
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на еле..
25.990 ден.
без ДДВ: 25.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS