MIDEA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W(GA) / MOX230-12HFN8-QRD0W(GA)
DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР Две насоки на ду..
53.990 ден.60.990 ден.
без ДДВ: 53.990 ден.
-13%
Midea MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA), DC inverter
MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA) DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН..
68.990 ден.78.990 ден.
без ДДВ: 68.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS