КЛИМА УРЕДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
TESLA TT35XC1-12410B TESLA TT35XC1-12410B
..
15.990 ден.17.990 ден.
без ДДВ: 15.990 ден.
-25%
VIVAX ACP-12CH35AEFI+ R32
ТИП: ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ   ..
17.990 ден.23.990 ден.
без ДДВ: 17.990 ден.
-20%
ST TAC-12INV32 SIBERIA, Superior Technology
ST TAC-12INV32 SIBERIA Superior Technology powered by TCL 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер Ладење 3...
19.990 ден.24.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
-7%
TESLA TT34TP21W-1232IA TESLA TT34TP21W-1232IA
TESLA TT34TP21W-1232IA ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 3770..
19.990 ден.21.390 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
-20%
VIVAX ACP-09CH25AEMIs R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W standby Греење при ниски надворешни температури ..
19.990 ден.24.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
VIVAX ACP-09PT25AEG R290 VIVAX ACP-09PT25AEG R290
Дополнителни функции: Ниска потрошувачка на електрична енергија Самоиспарувачки систем LED..
19.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
-19%
VIVAX ACP-12CH35AEQI`s R32
..
20.990 ден.25.990 ден.
без ДДВ: 20.990 ден.
-21%
VIVAX ACP-12CH35AEMIs R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на раб..
21.990 ден.27.990 ден.
без ДДВ: 21.990 ден.
-12%
NORDSTAR INVERTER 12HRFN8
..
22.500 ден.25.500 ден.
без ДДВ: 22.500 ден.
-15%
Midea FOREST WIFI SMART MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW / MOX133-12HFN1-QRD0GW+KIT
Дополнителни функции: Вклучен КИТ за монтажа DC Инвертер GMCC Toshiba компресор Авто рес..
22.990 ден.26.990 ден.
без ДДВ: 22.990 ден.
Portable AC - TTMY-12CHW Portable AC - TTMY-12CHW
Button type Operation panel Remote control LED display Cooling & Heating model Dehumi..
22.990 ден.
без ДДВ: 22.990 ден.
-21%
VIVAX ACP-12CH35AESI PRO + UV R32
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4308.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4381.00 W ..
22.990 ден.28.990 ден.
без ДДВ: 22.990 ден.
VIVAX ACP-12PT35AEFs R290
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на еле..
23.990 ден.
без ДДВ: 23.990 ден.
-13%
Midea Extreme Lite Nordic SMART MSAGBU-12HRDN8-QRD0GW/MOX133-12HFN8-QRD0GW + KIT
Midea Extreme Lite Nordic SMART MSAGBU-12HRDN8-QRD0GW/MOX133-12HFN8-QRD0GW + KIT DC ИНВЕРТЕ..
25.990 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 25.990 ден.
-13%
VIVAX ACP-12CH35AENI R32
..
25.990 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 25.990 ден.
VIVAX ACP-12PT35AEH`s R290
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на еле..
25.990 ден.
без ДДВ: 25.990 ден.
-21%
TESLA TT34TP21-1232IAWT TESLA TT34TP21-1232IAWT
TESLA TP21-1232IAWT - ГРЕЈАЧИ НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА - WI-FI КОНТРОЛА - ИНТЕЛИГЕНТНО ОД..
26.990 ден.33.990 ден.
без ДДВ: 26.990 ден.
-27%
VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 RED
Дополннителни функции: 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа Двосмерен одво..
26.990 ден.36.990 ден.
без ДДВ: 26.990 ден.
-15%
BOSCH CL 2000-Set 26 WE, 9kBTU
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим Сензор за движење Заштит..
27.900 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 27.900 ден.
-15%
Haier Tundra 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CLC SMART Haier Tundra 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CLC SMART
СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред WiFi built in Self-Clean Функција за самочистење Whispering Air -..
27.990 ден.32.990 ден.
без ДДВ: 27.990 ден.
-18%
VIVAX ACP-09CH25AERI+ R32
  Дополннителни функции: 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа ..
27.990 ден.33.990 ден.
без ДДВ: 27.990 ден.
AUX 12 F СЕРИЈА / ASW-H12C5C4/QCR3DI
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско цр..
28.400 ден.
без ДДВ: 28.400 ден.
-5%
TESLA TT51X81-18410A
..
28.590 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 28.590 ден.
-19%
BOSCH CL 2000-Set 35 WE
..
29.900 ден.36.900 ден.
без ДДВ: 29.900 ден.
-25%
ENERGY SE  KA35XR0EG+ KA35XR0EW ENERGY SE  KA35XR0EG+ KA35XR0EW
Дополнителни функции: Целосен DC инвертер Греач на надворешна единица Функција за самочист..
29.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 29.990 ден.
-25%
VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32
  ..
29.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 29.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS