КАНАЛСКИ СПЛИТ СИСТЕМ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-12DT35AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
59.990 ден.
без ДДВ: 59.990 ден.
VIVAX ACP-18DT50AERI R32s
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
77.900 ден.
без ДДВ: 77.900 ден.
VIVAX ACP-24DT70AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
87.990 ден.
без ДДВ: 87.990 ден.
VIVAX ACP-36DT105AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
144.990 ден.
без ДДВ: 144.990 ден.
VIVAX ACP-48DT140AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
184.990 ден.
без ДДВ: 184.990 ден.
-3%
Midea MTI-55HWFNX-QRD0/MOE30U-55HFN8-RRD0
Midea MTI-55HWFNX-QRD0/Midea MOE30U-55HFN8-RRD0 (3 Phase) Каналски тип на клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ..
199.990 ден.205.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.
VIVAX ACP-55DT160AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
199.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS