TESLA

TESLA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-7%
TESLA TT34TP21W-1232IA TESLA TT34TP21W-1232IA
TESLA TT34TP21W-1232IA ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 3770..
19.990 ден.21.390 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.
-21%
TESLA TT34TP21-1232IAWT TESLA TT34TP21-1232IAWT
TESLA TP21-1232IAWT - ГРЕЈАЧИ НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА - WI-FI КОНТРОЛА - ИНТЕЛИГЕНТНО ОД..
26.990 ден.33.990 ден.
без ДДВ: 26.990 ден.
-6%
TESLA TT51TP21-1832IAW TESLA TT51TP21-1832IAW
..
33.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 33.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS