VIVAX

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-24FS70AERI VIVAX ACP-24FS70AERI
Клима уред инвертер кој се одликува со нов, стилски и софистициран дизајн, лесен за чистење преден п..
99.990 ден.
без ДДВ: 99.990 ден.
VIVAX ACP-55FS160AERI+ VIVAX ACP-55FS160AERI+
САМОСТОЕЧКИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД COMFORTABLE SLEEP FUNCTION Turbo mode Auto operation Aut..
199.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS