МУЛТИ СПЛИТ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Midea M4OE-28HFN8-Q Надворешна единица
Надворешна единица за употреба во Multi split систем ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 28..
79.000 ден.98.990 ден.
без ДДВ: 79.000 ден.
-19%
Midea M4OB-36HFN8-Q Надворешна единица
Надворешна единица за употреба во Multi split систем ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 36..
113.000 ден.139.990 ден.
без ДДВ: 113.000 ден.
VIVAX ACP-36COFM105AERI R32
Дополнителни функции: Самочистење (Selfcleaning) Греач на компресор и кондензатор Стартува..
114.990 ден.
без ДДВ: 114.990 ден.
-22%
Midea M5OD-42HFN8-Q Надворешна единица
На една надворешна единица одат до 5 внатрешни единици ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР ..
123.000 ден.157.990 ден.
без ДДВ: 123.000 ден.
VIVAX ACP-42COFM123AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Греач на компресор и кондензатор Интелегентно одмрз..
124.990 ден.
без ДДВ: 124.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS