NORDSTAR INVERTER 12HRFN8

NORDSTAR INVERTER 12HRFN8

22.500 ден.25.500 ден.
Производител: NORDSTAR
Шифра на производ: 9007001
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ ; 6.2/4.0
Капацитет
На ладење 3.8kW
На греење 3.7kW
Потрошувачка на ел. енергија
Греење 964W
На ладење 1237W
Останати спецификации
Работна температура -15℃ до +50℃

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
NORDSTAR NORDSTAR INVERTER 12HRFN8 .. Category: Product #: 9007001 Regular price: 22.500 ден. 22.500 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје