ST Superior Technology

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
ST AAC-FS48INV 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ИНВЕРТЕР
ST AAC-FS48INV Superior Technology 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер ИНВЕРТЕР те..
116.990 ден.129.990 ден.
без ДДВ: 116.990 ден.
-10%
ST AAC-FS48SOO 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ Климатизер On/Off
ST AAC-FS48SOO Superior Technology 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер On Off техн..
89.990 ден.99.990 ден.
без ДДВ: 89.990 ден.
-20%
ST TAC-12INV32 SIBERIA, Superior Technology
ST TAC-12INV32 SIBERIA Superior Technology powered by TCL 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер Ладење 3...
19.990 ден.24.990 ден.
без ДДВ: 19.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS