VIVAX HPS-28CH84AERI/O1 R32 8KW, МОНОФАЗНА+HPS-84HM155AERI
  • VIVAX HPS-28CH84AERI/O1 R32 8KW, МОНОФАЗНА+HPS-84HM155AERI

VIVAX HPS-28CH84AERI/O1 R32 8KW, МОНОФАЗНА+HPS-84HM155AERI

226.000 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001056
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
На надворешна единица A+++
Капацитет
На ладење 8.35 kW
На греење 8.4 kW
Моќност
Просечна моќност 8 kW
Ниво на бучава
Надворешна единица 63 dB
Маса
Надворешна единица 67 kg
Димензии
На надворешна единица 1075 X 965 X 395 mm
Останати спецификации
Препорачана површина до 80-100m2
Гаранција
Времетраење до 36 месеци


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX HPS-28CH84AERI/O1 R32 8KW, МОНОФАЗНА+HPS-84HM155AERI   .. Category: Product #: 1001056 Regular price: 226.000 ден. 226.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО