VIVAX HPS-48CH140AERI/O3 R32 14kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI

VIVAX HPS-48CH140AERI/O3 R32 14kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI

300.000 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001060
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
На надворешна единица А+++
Капацитет
На ладење 13.5kW
На греење 14kW
Моќност
Просечна моќност 14KW
Ниво на бучава
Надворешна единица 72dB
Маса
Надворешна единица 115kg
Димензии
На надворешна единица 900 X 1327 X 400mm
Останати спецификации
Препорачана површина до 150-200m2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење до 24 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX HPS-48CH140AERI/O3 R32 14kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI .. Category: Product #: 1001060 Regular price: 300.000 ден. 300.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО