VIVAX HPS-53CH155AERI/O3 R32 16kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI

VIVAX HPS-53CH155AERI/O3 R32 16kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI

310.000 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001061
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
На надворешна единица А+++
Капацитет
На ладење 14.5kW
На греење 15.5kW
Моќност
Просечна моќност 16KW
Ниво на бучава
Надворешна единица 72dB
Маса
Надворешна единица 116kg
Димензии
На надворешна единица 1118x865x523 mm
Останати спецификации
Препорачана површина до 200-250m2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење до 36 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX HPS-53CH155AERI/O3 R32 16kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI .. Category: Product #: 1001061 Regular price: 310.000 ден. 310.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО