ДИСПАНЗЕРИ ЗА ВОДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
Апарат за топла/ладна вода Електричен – Модел: YLR 0.4
-Електронски уред -Димензии: 290 х 280 х 380 мм -Тежина: 5кг -Боја: Бела-црна -Напон: 220V / 50 ..
4.490 ден.5.200 ден.
без ДДВ: 4.490 ден.
-25%
Апарат за топла/ладна вода -Компресор Модел: YLRS-D
-Компресорски уред -Димензии: 270 х 300 х 840 мм -Тежина: 11кг -Боја: Црна-сива -Напон: 220V / 5..
10.490 ден.13.990 ден.
без ДДВ: 10.490 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS