ДИСПАНЗЕРИ ЗА ВОДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-9%
Midea YL1439S-W, Диспанзер за ладна и топла вода со компресор
Midea YL1439S-W Диспанзер за ладна и топла вода со компресор Бела боја Моќност на ладење 9..
10.490 ден.11.490 ден.
без ДДВ: 10.490 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS