Midea MTI-48HWFNX-QRD0 / MOE30U-48HFN8-RRD0 (3 Phase)

Midea MTI-48HWFNX-QRD0 / MOE30U-48HFN8-RRD0 (3 Phase)

165.999 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001043
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ 6.10/4.0
Капацитет
На ладење 14.07kW
На греење 16.12kW
Ниво на бучава
Надворешна единица 62dB
Димензии
На внатрешна единица 946 x 810 x 410 mm
На надворешна единица 1200 x 874 x 300 mm
Останати спецификации
Проток на воздух 2400
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 24 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS
MIDEA Midea MTI-48HWFNX-QRD0 / MOE30U-48HFN8-RRD0 (3 Phase) .. Category: Product #: 2001043 Regular price: 165.999 ден. 165.999 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО