MIDEA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Midea MCD1-24HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX430U-24HFN8-QRD0W(GA)
Midea MCD1-24HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX430U-24HFN8-QRD0W(GA) SMART Касетен тип на клима уред ..
79.990 ден.
без ДДВ: 79.990 ден.
-4%
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW / MOX330-18HFN8-QRD0GW Midea FOREST Nordic + SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW / MOX330-18HFN8-QRD0GW
Midea FOREST Nordic + SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW/MOX330-18HFN8-QRD0GW DC ИНВЕРТЕР Клима уред ..
43.990 ден.45.990 ден.
без ДДВ: 43.990 ден.
-10%
Midea FOREST SMART MSAFDU-24HRFN8-QRD0GW / MOCA32-24HFN8-QRD0GW
Дополнителни функции: DC Инвертер GMCC компресор Wi-Fi вграден Авто рестарт 24 часовен..
53.990 ден.59.990 ден.
без ДДВ: 53.990 ден.
-18%
MIDEA KJ210G-C46 MIDEA KJ210G-C46
MIDEA KJ210G-C46 Прочистувач на воздух 4-слоен H13 TRUE HEPA Филтер со 99.97% ефикасност на фи..
8.990 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 8.990 ден.
Midea M30E-21HFN8-Q Надворешна единица
Дополнителни функции: Двоен греач на куќиште и компресор DC Инвертер мотор Вграден EXV (El..
66.990 ден.
без ДДВ: 66.990 ден.
Midea M4OB-36HFN8-Q Надворешна единица
Надворешна единица за употреба во Multi split систем ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 36..
139.990 ден.
без ДДВ: 139.990 ден.
Midea M4OE-28HFN8-Q Надворешна единица
Надворешна единица за употреба во Multi split систем ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 28..
98.990 ден.
без ДДВ: 98.990 ден.
Midea M5OD-42HFN8-Q Надворешна единица
На една надворешна единица одат до 5 внатрешни единици ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР ..
157.990 ден.
без ДДВ: 157.990 ден.
Midea MCA3U-12HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX230-12HFN8-QRD0W(GA)
Midea MCA3U-12HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX230-12HFN8-QRD0W(GA) Касетен тип на клима уред Full&nb..
49.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
Midea MCA3U-18HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA)
Midea MCA3U-18HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA) Касетен тип на клима уред Full D..
64.990 ден.
без ДДВ: 64.990 ден.
Midea MCD1-36HRFN8-QRD0W(GA)/Midea MOD30U-36HFN8-RRD0W(GA), SMART
Midea MCD1-36HRFN8-QRD0W(GA)/Midea MOD30U-36HFN8-RRD0W(GA) SMART Касетен тип на клима уред F..
119.990 ден.
без ДДВ: 119.990 ден.
Midea MCD1-55HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOE30U-55HFN8-RRD0W(GA), SMART
Midea MCD1-55HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOE30U-55HFN8-RRD0W(GA) SMART Касетен тип на клима уред D..
159.990 ден.
без ДДВ: 159.990 ден.
-7%
Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W / MOB30U-12HFN8-QRD6GW(A)
DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР Две насоки на ду..
51.990 ден.55.990 ден.
без ДДВ: 51.990 ден.
-6%
Midea MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA), DC inverter
MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA) DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН..
65.990 ден.69.990 ден.
без ДДВ: 65.990 ден.
-3%
Midea MFGD-48HRFN8-QRD0 / MOE30U-48HFN8-RRD0 Midea MFGD-48HRFN8-QRD0 / MOE30U-48HFN8-RRD0
Погоден за конференциски сали, ресторани, кина, театри итн. Трофазен приклучок Breeze Away - ..
169.990 ден.174.990 ден.
без ДДВ: 169.990 ден.
Midea MFJ-48ARN1-R / MOU-48HN1-R
Midea MFJ-48ARN1-R/MOU-48HN1-R 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер Голем ЛЦД Дисплеј ..
119.990 ден.
без ДДВ: 119.990 ден.
MIDEA MFYA400-24ARFN1-QRD0W / MOX401UL-24AFN1-QRD0W
Клима уред инвертер кој се одликува со нов, стилски и софистициран дизајн, лесен за чистење преден п..
119.990 ден.
без ДДВ: 119.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS