Midea MFGA-55ARFN1-RRD0(B)-[N] / MOE30U-55HFN1-RRD0

Midea MFGA-55ARFN1-RRD0(B)-[N] / MOE30U-55HFN1-RRD0

179.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001046
Достапност: 2 - 3 дена
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ 6.5/4.0
Капацитет
На ладење 14.07kW
На греење 16.12kW
Ниво на бучава
Надворешна единица 55dB
Останати спецификации
Проток на воздух 2412 m3
Работна температура -25°C - 43°C
Препорачана површина до 140м2
Фреон R32

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MFGA-55ARFN1-RRD0(B)-[N] / MOE30U-55HFN1-RRD0 .. Category: Product #: 2001046 Regular price: 179.990 ден. 179.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје