VIVAX ACP-12CT35AERI R32
  • VIVAX ACP-12CT35AERI R32
  • VIVAX ACP-12CT35AERI R32

VIVAX ACP-12CT35AERI R32

54.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001070
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ 7/4
Капацитет
На ладење 3.81 kW
На греење 4.34 kW
Моќност
Влезна моќност ладење 1168 W
Влезна моќност греење 1100 W
Ниво на бучава
Надворешна единица 63 db
Маса
Надворешна единица 49.5 kg
Димензии
На надворешна единица 700x600x210 mm
Останати спецификации
Проток на воздух 512 m3
Работна температура -20°C - 50°C
Капацитет на одвлажнување 1.2 l/h
Фреон R32

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-12CT35AERI R32 .. Category: Product #: 1001070 Regular price: 54.990 ден. 54.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО