HISENSE

HISENSE

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ENERGY PRO  QE35XV0EG+  QE35XV0EW ENERGY PRO  QE35XV0EG+  QE35XV0EW
Дополнителни функции: Целосен DC инвертер Греач на надворешна единица Ноќен режим на работ..
44.990 ден.
без ДДВ: 44.990 ден.
ENERGY SE  KA35XR0EG+ KA35XR0EW ENERGY SE  KA35XR0EG+ KA35XR0EW
Дополнителни функции: Целосен DC инвертер Греач на надворешна единица Функција за самочист..
39.990 ден.
без ДДВ: 39.990 ден.
EASY SMART CA50XS1AG + CA50XS1AW EASY SMART CA50XS1AG + CA50XS1AW
Дополнителни функции Целосен DC инвертер Функција за отстранување на влага 4 Ноќни ре..
44.990 ден.
без ДДВ: 44.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS