MIDEA Xtreme Lite MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX401-24HFN8-QRD0GW Extreme Lite +KIT

MIDEA Xtreme Lite MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX401-24HFN8-QRD0GW Extreme Lite +KIT

57.990 ден.64.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001104
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA Xtreme Lite MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX401-24HFN8-QRD0GW Extreme Lite +KIT .. Category: Product #: 2001104 Regular price: 57.990 ден. 57.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје