MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG16Eco -12NXD0-I-Black/AG16Eco -12NXD0-I-Black
 • MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG16Eco -12NXD0-I-Black/AG16Eco -12NXD0-I-Black

MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG16Eco -12NXD0-I-Black/AG16Eco -12NXD0-I-Black

39.990 ден.44.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001102
Достапност: На залиха
Количина:

Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT
AG16Eco -12NXD0-I-Black)/AG16Eco -12NXD0-I-Black

 • ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА
 • FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред
 • ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР
 • 12000BTU
 • 3500W на ладење
 • 3800W на греење
 • Скриен Дисплеј
 • WiFi ВГРАДЕН
 • UV светлосна стериизација на воздухот за максимална 99.9 % заштита од вируси и бактерии
 • Вграден ХЕПА филтер за прочистување на воздух од ПМ2 и секакви штетни честички и чад
 • R32 Гас
 • Работна температура -30 до +50 степени
 • SEER (Ладење) 8.5 W/W
 • SCOP (Греење просек) 4.6 W/W
 • Авто рестарт функција
 • Тајмер
 • Меморија на позицијата на отворот за дување
 • Смарт дијагностика + детекција на течење гас
 • A+++ на ладење
 • А++ на греење
 • Препорачана површина: 30м2
 • Бучност на внатрешна единица 20-39dB
 • Бучност на надворешна единица 55dB
 • Проток на воздух внатрешна единица 630

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG16Eco -12NXD0-I-Black/AG16Eco -12NXD0-I-Black Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT AG16Eco -12NXD0-I-Black)/AG16Eco -12NXD0-I-Black ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 12000BTU 3500W на ладење 3800W на греење Скриен Дисплеј WiFi ВГРАДЕН UV светлосна стериизација на воздухот за максимална 99.9 % з.. Category: Product #: 2001102 Regular price: 39.990 ден. 39.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје