MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG1Eco-18NXD0-I /AG1Eco-18NXD0-O Black
 • MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG1Eco-18NXD0-I /AG1Eco-18NXD0-O Black

MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG1Eco-18NXD0-I /AG1Eco-18NXD0-O Black

54.990 ден.59.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001103
Достапност: На залиха
Количина:

Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT
AG1Eco-18NXD0-I (MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW)/AG1Eco-18NXD0-O (MOX301-18HFN8-QRD0GW)

 • ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА
 • FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI
 • ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР
 • 18000BTU
 • 5300W на ладење
 • 5600W на греење
 • Скриен Дисплеј
 • WiFi ВГРАДЕН
 • UV светлосна стериизација на воздухот за максимална 99.9 % заштита од вируси и бактерии
 • Вграден ХЕПА филтер за прочистување на воздух од секакви честички и чад
 • R32 Гас
 • Работна температура -30/+50
 • SEER (Ладење) 7.0 W/W
 • EER 3.40 W/W
 • SCOP (Греење просек) 4.0 W/W
 • SCOP (Греење warm) 5.1 W/W
 • COP 3.42 W/W
 • Авто рестарт функција
 • Тајмер
 • Меморија на позицијата на отворот за дување
 • Смарт дијагностика + детекција на течење гас
 • A++ на ладење
 • А+++ на греење (Warmer услови)
 • Препорачана површина 45м2
 • Бучност на внатрешна единица 20-41dB
 • Бучност на надворешна единица 57dB
 • Проток на воздух внатрешна единица 800/600/500

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG1Eco-18NXD0-I /AG1Eco-18NXD0-O Black Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT AG1Eco-18NXD0-I (MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW)/AG1Eco-18NXD0-O (MOX301-18HFN8-QRD0GW) ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 18000BTU 5300W на ладење 5600W на греење Скриен Дисплеј WiFi ВГРАДЕН UV светлосна стериизација на воздухот за .. Category: Product #: 2001103 Regular price: 54.990 ден. 54.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје