VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32 GRAY MIRROR
 • VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32 GRAY MIRROR

VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32 GRAY MIRROR

31.990 ден.39.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001102
Достапност: На залиха
Количина:
 • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++
 • SEER/SCOP: 8.5/4.6
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ - ЛАДЕЊЕ: 4308.00 W
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ - ГРЕЕЊЕ: 4396.00 W
 • ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 3517/3810 W
 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ - ЛАДЕЊЕ:900 W
 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ - ГРЕЕЊЕ:950 W
 • ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 700/515/425 m³/h
 • КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.20 l/h
 • РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:  -25 ℃ / +50 ℃
 • НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:765 X 303 X 555 mm
 • ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 920 x 321 x 211 mm
 • ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:1 1.30 kg
 • НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 26.40 kg
 • БУЧАВА: 40/32,5/21,5 (dB(A)
 • ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 40 м2
 • Филтер за прашина, био филтер
 • ГАРАНЦИЈА:5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32 GRAY MIRROR ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ SEER/SCOP: 8.5/4.6 МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ - ЛАДЕЊЕ: 4308.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ - ГРЕЕЊЕ: 4396.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 3517/3810 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ - ЛАДЕЊЕ:900 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ - ГРЕЕЊЕ:950 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 700/515/425 m³/h КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.20 l/h РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:  -25 ℃ / +.. Category: Product #: 1001102 Regular price: 31.990 ден. 31.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје