VOX

VOX

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-22%
VOX IVA1-12IR
Дополнителни функции: Auto restart Самочистење (Selfcleaning) Sleep Mode I Feel функција..
24.900 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.900 ден.
-21%
VOX IVA6-12JRPCW Wi-Fi
Дополнителни функции: Wi-Fi вграден Auto restart Самочистење (Selfcleaning) Sleep Mode ..
25.900 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.900 ден.
-26%
VOX  IVA1-18IR
Дополнителни функции: Auto restart Самочистење (Selfcleaning) Sleep Mode I Feel функција..
37.900 ден.50.900 ден.
без ДДВ: 37.900 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS