СПЛИТ СИСТЕМИ ИНВЕРТЕР

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
TESLA TT51EX21-1832IA
Self-diagnostic I FEEL Auto cleaning Anti-fungus Turbo mode Noise-minimizing design..
30.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 30.990 ден.
-11%
TESLA TT51TP21-1832IAW TESLA TT51TP21-1832IAW
..
31.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 31.990 ден.
-20%
VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32 GRAY MIRROR VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32 GRAY MIRROR
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ SEER/SCOP: 8.5/4.6 МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ - ЛАДЕЊЕ: 4308.00 W МАКСИ..
31.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 31.990 ден.
-15%
VIVAX ACP-12CH35AEVIs R32 GOLD
Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа Двосмерен одвод на ко..
33.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 33.990 ден.
-22%
BOSCH CL 3000i-Set 35 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
34.900 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 34.900 ден.
-18%
Midea FOREST WIFI SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW / MOX330-18HFN8-QRD0GW+КИТ
Midea FOREST WIFI SMART MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW/MOX330-18HFN8-QRD0GW +KIT DC ИНВЕРТЕР Клима у..
35.990 ден.43.990 ден.
без ДДВ: 35.990 ден.
-23%
VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32
  ..
35.990 ден.46.990 ден.
без ДДВ: 35.990 ден.
-22%
VIVAX ACP-18CH50AEQI`s R32
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ SEER/SCOP: 7.4/4.0 КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:5275 W КАПАЦИТЕТ ..
35.990 ден.45.990 ден.
без ДДВ: 35.990 ден.
-8%
BOSCH CL 3000i-Set 26 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
36.900 ден.39.900 ден.
без ДДВ: 36.900 ден.
-5%
Midea Extreme Save 12 PRO AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT
Midea Extreme Save PRO AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT MSAGB..
37.990 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 37.990 ден.
-20%
Midea BreezeleSS MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW / MOX230-12HFN8-QRD6GW Midea BreezeleSS MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW / MOX230-12HFN8-QRD6GW
  Дополнителни функции: DC Инвертер ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР Wi-F..
39.990 ден.49.990 ден.
без ДДВ: 39.990 ден.
-11%
MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG16Eco -12NXD0-I-Black/AG16Eco -12NXD0-I-Black MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG16Eco -12NXD0-I-Black/AG16Eco -12NXD0-I-Black
Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT AG16Eco..
39.990 ден.44.990 ден.
без ДДВ: 39.990 ден.
AUX 18 F СЕРИЈА / ASW-H18E0A4/QCR3DI
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско ..
41.750 ден.
без ДДВ: 41.750 ден.
-9%
VIVAX ACP-18CH50AENI R32
..
41.990 ден.45.990 ден.
без ДДВ: 41.990 ден.
AUX 12 ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ/АSW-H12C5A4/QCR3DI
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Конден..
42.750 ден.
без ДДВ: 42.750 ден.
-10%
Midea Extreme Lite Nordic SMART MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW / MOX301-18HFN8-QRD0GW + KIT
Midea Extreme Lite Nordic SMART MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW LITE/MOX301-18HFN8-QRD0GW LITE + KIT ..
42.990 ден.47.990 ден.
без ДДВ: 42.990 ден.
-17%
VIVAX ACP-12CH35REWI R32 VIVAX ACP-12CH35REWI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работ..
42.990 ден.51.990 ден.
без ДДВ: 42.990 ден.
-21%
BOSCH CL 2000-Set 53 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим Сензор за движење Заштит..
45.900 ден.57.900 ден.
без ДДВ: 45.900 ден.
-13%
VIVAX ACP-18CH50AEHI+ R32
..
45.990 ден.52.990 ден.
без ДДВ: 45.990 ден.
-13%
VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Тивок режим на р..
45.990 ден.52.990 ден.
без ДДВ: 45.990 ден.
-15%
Midea FOREST SILVER Mirror Nordic 18 SMART + KIT MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW-B/MOX330-18HFN8-QRD0GW
Midea FOREST SILVER Mirror Nordic SMART + KIT MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW-B/MOX330-18HFN8-QRD0GW ..
46.990 ден.54.990 ден.
без ДДВ: 46.990 ден.
AUX 18 J СЕРИЈА / ASW-H18B4/JER3DI-EU(HB)
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензаци..
47.000 ден.
без ДДВ: 47.000 ден.
-14%
VIVAX ACP-18CH50AEHI+ R32 GRAY MIRROR
VIVAX ACP-18CH50AEHI+ R32 GRAY MIRROR - грејачи на компресор и кондензат - wi-fi припрема -..
47.990 ден.55.990 ден.
без ДДВ: 47.990 ден.
-9%
Toshiba SEIYA NEW RAS-B10E2KVG-Е / RAS-10E2AVG-E Toshiba SEIYA NEW RAS-B10E2KVG-Е / RAS-10E2AVG-E
Дополнителни функции: DC Hybrid Inverter технологија ULTRA Fresh филтер, функција самочистењ..
48.990 ден.53.990 ден.
без ДДВ: 48.990 ден.
AUX 24 F СЕРИЈА / ASW-H24F4/DBR1DI-RU
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско ..
49.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-9%
Midea Breezeless E CB1-18HRFN8-I/CB1-18HFNX-O
Midea Breezeless E CB1-18HRFN8-I/CB1-18HFNX-O FullDC SMART WIFI Built in QUATTRO ИНВЕРТЕР Клим..
49.990 ден.54.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-9%
Toshiba SEIYA NEW RAS-B13E2KVG-Е / RAS-13E2AVG-E Toshiba SEIYA NEW RAS-B13E2KVG-Е / RAS-13E2AVG-E
Дополнителни функции: DC Hybrid Inverter технологија ULTRA Fresh филтер, функција самочист..
49.990 ден.54.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-17%
VIVAX ACP-12CH35AEYI`s R32 VIVAX ACP-12CH35AEYI`s R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby Детектор за движење Контрола на влажно..
49.990 ден.59.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS