VIVAX ACP-12CH35AENI R32

VIVAX ACP-12CH35AENI R32

25.990 ден.29.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001107
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ ; 7.0/4.2
Капацитет
На ладење 3517 (1377~4308) (W)
На греење 3810 (1070~4381) (W)
Моќност
Влезна моќност ладење 1096W
Влезна моќност греење 1027W
Димензии
На внатрешна единица 802 x 200 x 295mm
На надворешна единица 720 x 270 x 495mm
Останати спецификации
Ниво на бучава 37 / 32 / 22 / 21 (dB (A)) - HI / MID / LOW / SI
Проток на воздух 530 / 400 / 350 (m³ / h) - HI / MID / LOW
Работна температура -20C/+50C
Капацитет на одвлажнување 1,2 (L / h)
Разладен медиум R32
Гаранција
Времетраење *60 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-12CH35AENI R32 .. Category: Product #: 1001107 Regular price: 25.990 ден. 25.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје