VIVAX ACP-12CH35AEQI`s R32

VIVAX ACP-12CH35AEQI`s R32

20.990 ден.25.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001103
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++ (6.1/4.0)
Капацитет
На ладење 3517 W
На греење 3810 W
Моќност
Влезна моќност ладење 1213 W
Влезна моќност греење 1088 W
Останати спецификации
Проток на воздух 540.00 m3
Филтри Филтер за прашина, Cold catalyst филтер
Работна температура -15 ℃ / +50 ℃
Капацитет на одвлажнување 1.20 l/h
Фреон R32
Гаранција
Времетраење * 5 ГОДИНИ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-12CH35AEQI`s R32 .. Category: Product #: 1001103 Regular price: 20.990 ден. 20.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје