Midea M2OH-14HFN8-Q

Midea M2OH-14HFN8-Q

40.500 ден.44.000 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001098
Достапност: По нарачка
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea M2OH-14HFN8-Q .. Category: Product #: 2001098 Regular price: 40.500 ден. 40.500 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје