Midea MCA3I-09HRFNX-QRD0

Midea MCA3I-09HRFNX-QRD0

23.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001065
Достапност: По нарачка
Количина:
Капацитет
На ладење 2,63 kW
На греење 2,93 kW
Маса
Внатрешна единица 14,7 kg
Димензии
На внатрешна единица 570 x 260 x 570 mm
Останати спецификации
Ниво на бучава 38 dB
Проток на воздух 580 m3/h
Гаранција
Времетраење 60 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS
MIDEA Midea MCA3I-09HRFNX-QRD0 .. Category: Product #: 2001065 Regular price: 23.990 ден. 23.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО