Midea MFA2U-17HRFNX-QRD0W(GA) внатрешна единица

Midea MFA2U-17HRFNX-QRD0W(GA) внатрешна единица

28.000 ден.30.000 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001099
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MFA2U-17HRFNX-QRD0W(GA) внатрешна единица .. Category: Product #: 2001099 Regular price: 28.000 ден. 28.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје