MIDEA MHA-V10W / D2N8-B + HB-A100/CGN8-B

MIDEA MHA-V10W / D2N8-B + HB-A100/CGN8-B

206.900 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001094
Достапност: По нарачка
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA MHA-V10W / D2N8-B + HB-A100/CGN8-B .. Category: Product #: 2001094 Regular price: 206.900 ден. 206.900 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО