MIDEA MHA-V16W / D2RN8-B + HB-A 160/CGN8-B SPLIT
  • MIDEA MHA-V16W / D2RN8-B + HB-A 160/CGN8-B SPLIT
  • MIDEA MHA-V16W / D2RN8-B + HB-A 160/CGN8-B SPLIT

MIDEA MHA-V16W / D2RN8-B + HB-A 160/CGN8-B SPLIT

289.000 ден.305.000 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001080
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA MHA-V16W / D2RN8-B + HB-A 160/CGN8-B SPLIT .. Category: Product #: 2001080 Regular price: 289.000 ден. 289.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО