Midea MHA-V6W/D2N8-B +                                             HB-A60/CGN8-B

Midea MHA-V6W/D2N8-B + HB-A60/CGN8-B

192.500 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001091
Достапност: По нарачка
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MHA-V6W/D2N8-B + HB-A60/CGN8-B .. Category: Product #: 2001091 Regular price: 192.500 ден. 192.500 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје